REŠTAURÁCIA

V objekte sa nachádza reštaurácia, ktorá je v okolí známa svojou výbornou kuchyňou.  Otvorená je denne od 15:00 do 23:00. Ponuku jedál a nápojov si môžete pozrieť tu.

PRIVÁTNY RELAX – INFRA SAUNA a PERLIČKA

Na rozdiel od parnej sauny je infra sauna vhodná aj pre ľudí, ktorí neznášajú dobre horúčavu. Vyhreje zvnútra celé telo a má blahodárne účinky na organizmus. Je výborným spôsobom ako relaxovať a načerpať nové sily do ďalších dní. Teplota v saune sa dá regulovať od 40°C do 65°C.  Pre hostí je dostupná denne za príplatok, podľa aktualného cenníka.

Pre správne fungovanie nášho tela a celkovú fyzickú i psychickú pohodu je veľmi dôležitá relaxácie. Možnosťou relaxácie je veľké množstvo. Veľmi osvedčenou a tiež často používanou metódou relaxácie sú rôzne typy kúpeľov a najmä potom perličkový kúpeľ. Stimulácia pomocou miniatúrnych vzduchových bubliniek podporuje uvoľňovanie endorfínov a tak dokáže navodzovať pocit spokojnosti a dobrej nálady.

POŽIČOVŇA ELEKTRO BICYKLOV HAIBIKE

Na Penzińe u nás si môžte požičať elektro bicykel značky Haibike s motorom Yamaha s dojazdom max. 120 km.

POŽIČOVŇA LYŽÍ

Pokiaľ sa k nám chystáte vlakom alebo autobusom, nemusíte si svoju lyžiarksu výstroj nosiť so sebou. V zimnej sezóne prevádzkujeme požičovňu lyží, v ktorej sa nachádza všetko pre lyžiarov a snowboardistov. Pre naších hostí je 10% zľava na športový výstroj.

VYHRIEVANÁ LYŽIAREŇ

Po lyžovačke sa výstroj odkladá do lyžiarne, ktorá je vyhrievaná. Lyžiareň je uzamknutá, prístup do nej majú len ubytovaný hostia.