Penzión Štrba ***

Penzión Štrba *** s celoročnou prevádzkou sa nachádza v centre turistickej a lyžiarskej oblasti Vysokých  Tatier, v obci Tatranská Štrba, len 8km od Štrbského Plesa.

Penzión Štrba *** ponúka pohodlné a nadštandardne zariadené izby. Všetky izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a farebným LED TV. Lôžková kapacita penziónu je 12 dvojposteľových izieb s možnosťou prístelky pre osoby do 14r., 9 dvojposteľových izieb a 6 trojposteľových izieb s vlastným kuchynským kútikom. V celom objekte penziónu je bezplatné wifi pripojenie. Celý objekt je nefajčiarsky a je zriadený fajčiarsky kútik von pred recepciou penziónu.

V Penzióne Štrba *** sa nachádza relax wellness zóna na prízemí, ktorú tvorí infra sauna, víriva vaňa s intímnym RGB osvetlením a odpočiváreň s modrým LED tlmeným svetlom. Wellness zóna je pre ubytovaných hostí prístupná denne. Hodinový vstup je potrebné objednať vopred na recepcii za príplatok 20 € (max. 4 osoby). Pre deti je prístupný detský kútik a pre dospelých je k dispozícii pingpongový stôl a trx pásy na posilňovanie.

Penzión Štrba *** je ideálnym miestom pre strávenie pokojnej dovolenky spojenej s odpočinkom a aktívnym športovaním v nádhernej tatranskej prírode. Okolie penziónu je vhodné na turistické výlety i najrôznejšie športové aktivity ako v letnom, tak aj v zimnom období. Vzhľadom na svoju polohu a vybavenie penzión umožňuje pobyty nielen pre jednotlivcov a rodiny s deťmi, ale aj pre organizované skupiny – školy v prírode, školské výlety, športové sústredenia, lyžiarske kurzy, firemné akcie, školenia a pod.

V objekte sa nachádza jedáleň, spoločenská miestnosť, privátny salónik, privátny wellness, predajňa potravín a reštaurácia.

Parkovisko pri objekte je bezplatné a nestrážené. 

Stravovanie

REŠTAURÁCIA: v objekte penziónu sa nachádza reštaurácia s pizzeriou otvorená denne od 15:00 do 23:00.

JEDÁLEŇ: raňajky sa podávajú formou švédskych stolov. Večera je servírovaná (polievka, hlavné jedlo). Menu je prístupné na recepcii.

SAMOOBSLUŽNÉ KUCHYNKY: na každom poschodí je kompletne vybavená samoobslužná kuchynka (chladnička, mikrovlnná rúra, plynový sporák, panvica, hrnce, taniere, poháre, príbory, rýchlovarná kanvica).

Našou snahou je, aby si penzión hostia obľúbili nielen vďaka krásnej tatranskej prírode, ale aj vďaka ľuďom, ktorí v ňom pracujú.

Školenia, Teambuildingy, Rodinné oslavy

Penzión Štrba *** má k dispozícii školiacu miestnosť až pre 40 osôb v tvare kino sedenia, kde sa môžu konať rôzne firemné akcie, školenia, teambuildingy a podobne. Samozrejme sedenie vieme upraviť podľa požiadaviek klienta. Pre menšie skupiny alebo pre rodinné oslavy je k dispozícii aj salónik, ktorý Vám poskytne dokonalé súkromie. Samozrejmosťou sú aj coffee breaky a iné občerstvenie. Školiacu miestnosť, salónik alebo coffee breaky si môžete pozrieť v našej galérii tu. Cenník miestností a coffee breakov je individuálny, podľa nárokov klienta.

Covid 19

Obmedzenia v hoteli na základe Covid automatu

Na základe rozhodnutia ÚVZ SR a Vlády SR sú služby hotela obmedzené podľa zaradenia okresu Poprad v Covid automate.
Aktuálne zaradenie okresu Poprad: https://automat.gov.sk 

 

  • Opatrenia v hoteli 
    • pri vstupe je umiestnená dezinfekčná stanica
    • spoločné a ubytovacie priestory sú pre Vašu aj našu bezpečnosť so zvýšenou mierou čistené a vetrané
    • zamestnanci hotela používajú ochranu prekrytia horných dýchacích ciest