UBYTOVANIE

Novozrekonštruovaný Penzión Štrba *** ponúka nadštandardne zariadené a priestranné izby. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, šatník, rýchlovarnú kanvicu, LED TV a pripojenie na internet (WI-FI / LAN). Samozrejmosťou je posteľná bielizeň, osuška a uterák pre každú ubytovanú osobu. Naše izby si môžete pozrieť v galérii tu alebo tu.

Poskytujeme ubytovanie podľa Vašich predstáv. Rezerváciu môžete vykonať aj tu alebo si môžete vybrať niektorý z našich zvýhodnených pobytových balíčkov tu, ktoré pravidelne pre Vás aktualizujeme.

REŠTAURÁCIA

V objekte sa nachádza reštaurácia s pizzeriou, ktorá je v okolí známa svojou výbornou kuchyňou. Otvorená je denne od 15:00 do 23:00.

PRIVÁTNA WELLNESS RELAX ZÓNA – INFRA SAUNA a PERLIČKA

Na rozdiel od parnej sauny je infra sauna vhodná aj pre ľudí, ktorí neznášajú dobre horúčavu. Vyhreje zvnútra celé telo a má blahodárne účinky na organizmus. Saunovanie je výborný spôsob ako relaxovať a načerpať nové sily do ďalších dní. Teplota v saune sa dá regulovať od 40°C do 65°C.  Pre hostí je dostupná denne za príplatok, podľa aktualného cenníka.

Pre správne fungovanie nášho tela a celkovú fyzickú i psychickú pohodu je veľmi dôležitá relaxácia. Možností relaxácie je veľké množstvo. Veľmi osvedčenou a tiež často používanou metódou relaxácie sú rôzne typy kúpeľov a najmä často vyhľadávaný perličkový kúpeľ. Stimulácia pomocou miniatúrnych vzduchových bubliniek podporuje uvoľňovanie endorfínov a tak dokáže navodzovať pocit spokojnosti a dobrej nálady a pohody tela.

CHROMOTERAPIA

Pre maximálny efekt relaxu v perličke sa odporúča k tomuto systému pripojiť aj chromoterapiu. Je to relaxačný systém založený na účinku farieb. Preto Penzión Štrba *** má vo svojej privátnej wellness relax zóne aj vybavenie na chromoterapiu, ako v perličke, tak aj v celej miestnosti.

 

POŽIČOVŇA LYŽÍ

Pokiaľ sa k nám chystáte vlakom alebo autobusom, nemusíte si svoju lyžiarsku výstroj nosiť so sebou. V zimnej sezóne prevádzkujeme požičovňu lyží, v ktorej sa nachádza všetko pre lyžiarov, skialpinistov, snowboardistov aj bežkárov. Pre našich hostí poskytujeme 10% zľavu na kompletný športový výstroj.

VYHRIEVANÁ LYŽIAREŇ

Po lyžovačke sa výstroj odkladá do lyžiarne, ktorá je vyhrievaná. Lyžiareň je uzamknutá, prístup do nej majú len ubytovaní hostia.

LIVE KAMERA INTERSKI ŠTRBSKÉ PLESO

Len pre Vás máme živý náhľad na zjazdovku na Štrbskom Plese, aby ste boli pripravený na počasie, ktoré sa vo Vysokých Tatrách mení za každou zákrutou.

LIVE KAMERA TU.